U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
Naar uw accountHeinz Bauer is wereldwijd een toonaangevend merk bekend om zijn leren jacks. Het luxe Duitse merk brengt exclusieve leren jassen op de markt die stuk voor stuk een meesterwerk zijn. In de loop der jaren heeft Heinz Bauer een unieke cabrio-collectie ontwikkeld die zich kenmerkt door kracht en stijl. Geperfectioneerd tot in de details.
Het gewatteerde patroon en de zakken met ritssluiting zorgen voor een sportieve touch. De kraag is voorzien van een geïntegreerde winddeflector. De zachte, lichte kwaliteit lamsnappa gecombineert met een hoogwaardige donsvulling zorgen voor functionaliteit èn een stijlvolle look. In vele mooie kleuren te bestellen. Vraag gerust!
Dit komt omdat een custom-made-jas meestal exclusief voor u wordt gemaakt. Soms lijkt een jas zoals op internet getoond, echt iets voor u. Helaas blijkt vaker dat het niet uitpakt zoals verwacht. Heel vervelend. De ideale jas met de perfecte fit, vraagt om maatwerk! Daarom adviseren wij om onze winkel met atelier te bezoeken. Hier zijn méér voorbeelden dan op onze website worden getoond en kunnen we eventuele aanpassingen en de vele kleuropties in leer, suède en lamsvachten laten zien en voelen. De verschillende kwaliteiten met elk hun eigen karakter en eigenschap maakt van een aankoop een unieke shop-ervaring.
Don’t miss this!
Voor deze persoonlijke custom-made jassen, is een bezoek aan onze speciaalzaak gewenst. Wij begroeten u graag met koffie en vlaai, maar is de reis naar Limburg nèt te ver, of vindt u een bezoek aan huis prettig? Informeer dan naar onze pas&breng service. In onderling overleg zoeken we een passende oplossing.
Het Custom-made voorbeeld model uit de winkel, mag natuurlijk direct aangekocht worden. Bestellingen zullen ongeveer 4-6 weken in beslag nemen. Het kan voorkomen dat de online getoonde jas niet meer in exact dezelfde uitvoering of kleur in de winkel aanwezig is. Maar met onze ruime collectie zijn er meestal voldoende soortgelijke modellen die we kunnen tonen. De prijs, welke bij een Custom-Made jas op onze website vermeld staat, is de prijs voor de uitvoering zoals afgebeeld. Aanpassingen op dit model kan betekenen dat de prijs wordt aangepast. Wij hanteren een maattoeslag vanaf maat 46 - dames en vanaf 56 - heren.
Hoe dan ook, bij ons krijgt u een echte Rademakers.